16/12/2023

Świąteczna propozycja GOK SEZAM: „Choinkowa przygoda”. Spektakl Teatru Tańca Sortownia

BRAK BILETÓW

Choinka dla większości z nas jest symbolem pięknych grudniowych Świąt. Wyczekujemy ich wszyscy a z pewnością najbardziej najmłodsi. Bez tego zielonego drzewka, a przede wszystkim bez prezentów, umieszczonych pod nią, nikt z nas nie wyobraża sobie tych Świąt o wielkiej Mocy.
A co by jednak się stało, gdyby jakieś złe siły porwały naszą Choinkę? Czy znajdzie się ktoś kto uratuje ją z ciemnych mocy. O tym właśnie chcieliśmy Wam opowiedzieć?
Na scenie w CK Przeźmierowo zobaczymy zarówno tradycyjne postacie z opowieści świątecznych, jak i bohaterów popkultury. Nie zabraknie Mikołaja, reniferów i elfów, którzy przypomną nam jaka jest wartość wspólnego świętowania. Chyba wszyscy odczuwamy, że od jakiegoś czasu grudzień to nie tyle czas radosnego przygotowania, ale wiele emocji i nerwów kosztuje przygotowanie świąt. No i właśnie – kosztuje, bo skupiliśmy się bardzo na konsumpcyjnym wymiarze świąt. W najnowszym spektaklu tancerze wytańczą dla nas prostą, ale bardzo ważną prawdę – że święta to czas, w którym powinniśmy przede wszystkim pielęgnować nasze więzi.

data: 16.12

godzina: 18:00

miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13a

cena biletu: brak biletów

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google