14/10/2023

GOK SEZAM zaprasza:„Strzy(e)ż się Seniorze” – premiera zespołu teatralnego Senioritki (BRAK WEJŚCIÓWEK)

Senioritki z policyjnych akt…

…i w ścisłej współpracy. Jej owocem spektakl na faktach oparty i emocje niewątpliwie budzący. „Strzy(e)ż się Seniorze” to w końcu nazwa nie bez kozery.

Premiera za pasem, bo już 14.10, a na niej udamy się do fryzjera. Obok strzyżenia i układania będziemy mogli przyjrzeć się goleniu… czy na pewno tylko włosów? Otóż nie!

„Ponieważ problem jest ogromny i nasi seniorzy często tracą oszczędności całego życia, Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zwrócił się do nas z propozycją stworzenia takiego interwencyjnego przedstawienia. […] Oprócz dawki humoru otrzymamy dawkę wiedzy o tym, jak uniknąć potencjalnego oszustwa, a zaoszczędzone przez całe życie pieniądze przeznaczyć na przyjemności” – zapowiada Mariola Ryl-Krystianowska – reżyserka spektaklu.

Zgadza się, akcja sztuki opowiada o przeróżnych próbach oszukiwania i naciągania seniorów. Autor scenariusza, Kuba Kapral, stworzył go na podstawie rzeczywistych zdarzeń zaczerpniętych z policyjnych akt.

Jest w tym misja, jest w tym cel. Jest też humor, znane przeboje oraz, oczywiście, zespół teatralny Senioritki z Przeźmierowa. 

data: 14.10

godzina: 17:00

miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13a

BRAK WEJŚCIÓWEK

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google