10/12/2022

Przegląd wokalny „Rozśpiewana gmina”

Wiosną mieliśmy okazję usłyszeć, jak śpiewają przedszkolaki naszej Gminy. Tym razem zapraszamy dzieci szkolne, młodzież i dorosłych do udziału w Przeglądzie Wokalnym „Rozśpiewana Gmina”.

Zgłaszać się mogą uczniowie, ale również starsi zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. Uczestnicy indywidualni wykonują jedną piosenkę (mile widziane utwory w języku polskim), natomiast zespoły – jeden lub dwa utwory. Wszyscy wykonawcy otrzymają dyplomy uczestnictwa oraz upominki, a niektórzy wyróżnienia, dzięki którym będą mogli wziąć udział w warsztatach wokalnych z jurorem. A tym roku będzie nim Julia Stolpe wokalistka, trener wokalny, półfinalistka 12. edycji The Voice of Poland 2021 w drużynie Sylwii Grzeszczak.

Zgłoszenie wraz z podkładem należy dostarczyć drogą mailową na adres: zgloszenia@goksezam.pl lub dostarczyć do sekretariatu Gminnego Ośrodka Kultury SEZAM, Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 96 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1.12.2022r.  (pon.-pt. w godz. 8-15). Dokumenty nadesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane. Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne na stronie www.goksezam.pl, w zakładce regulaminy.

Zachęcamy do udziału wszystkich, którym w sercu gra muzyka. Pokażmy, jak bardzo nasza gmina jest rozśpiewana!

 

data: 10.12

godzina: 10:00

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

wstęp wolny

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google