18/11/2023

Przegląd wokalny „Rozśpiewana Gmina”

Uczysz się w szkole podstawowej lub średniej, reprezentujesz organizację, a może klub? A może sam z siebie chciałbyś się zaprezentować? Już 18 listopada masz okazję, by stanąć na scenie SEZAMU i pokazać swój wokalny talent. Skorzystasz? Bo możesz, solo lub w zespole!

Wyróżnieni wokaliści otrzymają zaproszenie do zaprezentowania się podczas Finału WOŚP 2024 w Tarnowie Podgórnym oraz na innych imprezach organizowanych przez GOK SEZAM. Oprócz tego w puli są warsztaty z trenerem wokalnym, ze wspólnym nagraniem piosenki, oraz dyplomy uczestnictwa i upominki.

Trzyosobowe jury czeka już na twój występ. Na jego czele Michał Sobierajski – finalista 2. edycji The Voice of Poland, piosenkarz, pianista i instruktor wokalny. U jego boków Gabrysia i Kamil Marszał – najsłynniejsze bliźniaki w Tarnowie Podgórnym, których głosy poznała cała Polska w 3. i 4. edycji The Voice Kids. Oboje podbijali ogólnopolskie i międzynarodowe festiwale – z sukcesami! Znać ich możesz też ze Studia Piosenki GOK SEZAM.

Rozgrzewaj struny głosowe, czas na zgłoszenie masz do 13 listopada. Wcześniej nie zapomnij przeczytać regulaminu, dostępnego na www.goksezam.pl

Zgłoszenia do 13.11 drogą mailową na adres zgloszenia@goksezam.pl lub w sekretariacie GOK SEZAM (Tarnowo Podgórne ul. Poznańska 36). Szczegóły w regulaminie na www.goksezam.pl

To jak, słyszymy się?

Marcin Klonowski

data: 18.11

godzina: 11:00

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google