(wejściówki rozdane) „Powróćmy jak za dawnych lat”- koncert z okazji 10-lecia zespołu Senioritki

Świętowanie dziesięciolecia grupy teatralnej nie mogłoby się odbyć w zaciszu jakiegoś pokoju czy też restauracyjnej sali. Miejsce artystów jest na scenie, dlatego też Senioritki zapraszają 27 listopada do wspólnych obchodów jubileuszu. Będzie refleksyjnie i wspomnieniowo. I, jak zawsze, zabawnie! Widzów, którzy mają ochotę wspólnie z grupą aktorów przeżyć ten dzień zachęcamy do odbierania bezpłatnych wejściówek. Liczba miejsc ograniczona.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w imprezach kulturalnych organizowanych w czasie pandemii COVID-19 dostępnym na stronie www.goksezam.pl. Podczas koncertów obowiązkowo należy zakrywać nos i usta.
Serdecznie zapraszamy!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń kulturalnych obowiązującym w trakcie pandemii COVID-19: https://www.goksezam.pl/strona-3357-regulamin_dot_wydarzen_organizowanych_w.html

data: 27.11

godzina: 17:00

miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13a

Obowiązują bezpłatne wejściówki

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od wt. do pt. w godz. 16-20.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google