02/10/2021

„Porozmawiajmy o muzyce” – koncert

Muzyka klasyczna inaczej

Muzyka pragnąca przekazać pewne treści wymaga odrobiny skupienia, zatrzymania w codziennym biegu, a także stosownej atmosfery. Taką atmosferę pragną stworzyć twórcy wydarzenia „Porozmawiajmy o muzyce”, którzy pragną zaprosić publiczność naszej gminy do wspólnego odkrywania w muzyce klasycznej takich wartości jak humor, radość, wesołość i szereg pozytywnych emocji. Prowadzący i muzycy postarają się stworzyć klimat dialogu z publicznością. 

Koncert poprowadzą artyści Anna i Piotr Niewiedziałowie, którym towarzyszyć będzie profesjonalny kwartet smyczkowy – artyści wywodzący się ze środowiska Akademii Muzycznej w Poznaniu i Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.  Prowadzący przewidują wciągnięcie publiczności do udziału w wybranych utworach. Na program koncertu złożą się największe przeboje, „hity” muzyki klasycznej w niecodziennych opracowaniach.  

Pomysłodawcą i organizatorem cyklu koncertów „Porozmawiajmy o muzyce” jest Fundacja Europejskiego Dziedzictwa Kulturowego „Europejczyk”, a projekt dofinansowany jest przez Starostwo Powiatowe w Poznaniu.

Na scenie pojawi się kwartet smyczkowy „Złotnicki”, w którego skład wchodzi Dorota Kwiecińska – skrzypce, Jan Bałaban – skrzypce, Lech Bałaban – altówka, Agnieszka Bałaban – wiolonczela

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń kulturalnych obowiązującym w trakcie pandemii COVID-19: https://www.goksezam.pl/strona-3357-regulamin_dot_wydarzen_organizowanych_w.html

data: 2.10

godzina: 18:00

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

cena biletu: obowiązują bezpłatne wejściówki

Dostępne w kasach:

Od września:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od wt. do pt. w godz. 16-20.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google