18/03/2023

Podróż do twórczości – wernisaż prac plastycznych i rękodzieła WTZ w Tarnowie Podgórnym przy Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin ROKTAR

… to temat wernisażu prac plastycznych i rękodzieła, wykonanych przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Tarnowie Podgórnym przy Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin ROKTAR.

 

Na wystawie będzie można podziwiać efekty codziennych zajęć jego podopiecznych w Pracowni Plastyczno-Ceramicznej, pod kierunkiem terapeutki Izabeli Grześkowiak. Obrazy, malowane farbami akrylowymi na płótnie, powstały w latach 2020-2023. Są to: abstrakcje, pejzaże, rysunki świata roślin i zwierząt. Były inspirowane, fotografiami oraz ilustracjami z książek, a niektóre są indywidualnymi wytworami wyobraźni uczestników zajęć. Swoim pracom nadali oni własne tytuły. Wśród nich są: „Ciekawskie sowy”, „Droga”, „Ryba” czy „Góry”. Podczas krótkiej filmowej prezentacji, dowiemy się, co ich autorom daje malowanie.
Wszystkie prace będzie można nabyć podczas wernisażu.
Podróż do twórczości umilą występy Modraków. W trakcie spotkania odbędzie się również kiermasz rękodzieła. Będzie można kupić ceramikę, mydła, świece, poduszki, kartki okolicznościowe, kubki, które też powstały na codziennych zajęciach w Pracowni Plastyczno-Ceramicznej.
„Zabierz się z nami w tę podróż! Zapewniamy Państwa, że będzie ona niezwykła, kolorowa, przyjemna i w bardzo miłym towarzystwie” – zachęcają członkowie Stowarzyszenia.
Któż nie lubi podróżować! Zapraszamy!

Anna Kamińska-Skrzypczak

data: 18.03

godzina: 17:00

miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13a

Obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-20 oraz w siedzibie ROKTARu.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google