25/06/2023

Piknik świętojankowy

Powitamy lato ! Piknik Świętojankowy w Pałacu Jankowice

Piknik Świętojankowy w Pałacu Jankowice już niedługo! Na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 25. czerwca 2023 r. o godzinie 14.00 zapraszamy całe rodziny oraz wszystkich miłośników natury. Tego dnia bowiem park ożyje radosnymi barwami, dźwiękami i zapachami, a to za sprawą m.in. warsztatów plecenia wianków i tworzenia naturalnych kosmetyków. Plenerowe warsztaty to doskonała okazja by nauczyć się wyplatania wianków i dowiedzieć się się jakie rośliny możemy pozyskiwać o tej porze roku oraz jakie drzemią w nich lecznicze moce. W ramach spotkania uczestnicy wykonają własny eko-kosmetyk.

O godz. 15.00 zabierzemy was w podróż do świata magii za pomocą baniek mydlanych. Odwiedzi nas Bańkoterapeuta – Andrzej Woronowicz, nazywany  Niebieskim Ptakiem. Jego bańki i bańkoterapia, jak mówi artysta, mają niesamowitą moc kojenia bólu istnienia i zarażania uśmiechem.

Puszczenie baniek mydlanych to zabawa, która cieszy wszystkie dzieci, a nawet niektórych dorosłych. Kto z nas nie bawił się bańkami w dzieciństwie? Maluchy zainteresowane pękającymi bańkami będą mogły eksperymentować z ich rozbijaniem, bowiem pękanie baniek sprawia, że dzieci rozwijają zmysł dotyku, a tęczowe kuleczki bańkowe stanowią wspaniałą okazję do rozwijania koordynacji ręka-oko. W trakcie pikniku będziemy mieli okazję podziwiać Olbrzymie Bańki Mydlane w nowych kształtach i kolorach. Będzie to niezwykłe widowisko pełne magii, kolorów i radości, które zapewni nam międzynarodowy artysta. Interaktywne show zabierze nas w zachwycającą podróż do krainy magii i zapewni niezapomniane chwile dla całej rodziny.

Na zakończenie pikniku o godz. 16.00 wysłuchamy koncertu bębniarskiego, który będzie owocem praktycznych warsztatów muzycznych o nazwie „Poczuj Dobry Rytm”. Będzie to doskonałe zakończenie piknikowego spotkania – pełne muzyki, wibracji i pozytywnej energii.

Już teraz zanotujcie datę w kalendarzu i dołączcie do nas w Pałacu Jankowice! Serdecznie zapraszamy!

*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek na warsztaty tworzenia kosmetyków od 19. czerwca 2023r. pod numerem telefonu: 61 10 10 400

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google