14/08/2022

Pałacowe kino plenerowe „Nie(znajomi)”

Pałacowe kino plenerowe poleca się na letnie wakacyjne wieczory.

W sierpniowy  wieczór 14 sierpnia o godzinie 21.00, poznamy grupę przyjaciół, którzy podczas wspólnej kolacji decydują się zagrać w niewinną grę. Do zakończenia spotkania, wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami. Okazuje się bowiem , że przyjaciele nie znają się tak dobrze, jakby się tego spodziewali.

Komediodramat „Nie(znajomi)” to remake włoskiego filmu „Dobrze się kłamie w doborowym towarzystwie”, jednak jest on inteligentnie dostosowany do rodzimych realiów, a przede wszystkim jest to  – zgrabnie napisana opowieść o grzeszkach klasy średniej.

W obsadzie filmu znalazły się gwiazdy polskiego kina. W filmie zagrali: Aleksandra Domańska jako Ola, Tomasz Kot jako Tomek, Maja Ostaszewska jako Anna, Łukasz Simlat w roli Grzegorza, Katarzyna Smutniak jako Ewa i Michał Żurawski  jako Czarek.

W pozostałych rolach: Wojciech Żołądkowicz, Natalia Jędruś, Jadwiga Jankowska-Cieślak.

Reżyserem filmu jest Tadeusz Śliwa, mający na swoim koncie takie produkcje jak: Wszystko według planu, Ucho prezesa, Rzeźnik na czasie.Film ma na swoim koncie filmową nagrodę – MŁODZI I FILM – Konkurs Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych – Udział w konkursie głównym Tadeusz Śliwa.

 

Serdecznie zapraszamy wstęp wolny!

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google