05/02/2022

Pałac Jankowice | Brzmienie zimy: Koncert duetu „teepee” z Czech

Przed dwoma laty okazali się objawieniem festiwalu Spring Break, a już 5 lutego o godzinie 17:00 wystąpią na naszej scenie.

Dreampopowy duet teepee pojawił się na czeskiej scenie niezależnej w 2015 roku. Natychmiast zaczęli robić zamieszanie w lokalnym środowisku muzycznym hipnotyzującymi występami i teledyskami. Brzmienie teepee, to odurzające harmonie wokalne połączone z delikatną gitarą akustyczną i brudniejszą gitarą elektryczną. To także subtelne sample i melancholijne teksty wyśpiewane po angielsku.

Grupa ma w dorobku płytę, EP i kilka singli, którym towarzyszą teledyski. Ich muzyka gościła we wszystkich najważniejszych czeskich stacjach radiowych. Zespół koncertował po całym kraju i na czołowych lokalnych festiwalach. Dzielił scenę z takimi kapelami jak Seafret, Oh Wonder czy Laurel.

Zapraszamy!


*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 24. stycznia 2022 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google