19/02/2023

Międzynarodowe Seminarium AIKIDO

Już w najbliższy weekend, 18-19 lutego 2023 r., serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Seminarium AIKIDO, które poprowadzą Dimitri Crenier (6. dan aikido), Wojciech Drąg (6. dan aikido), Adam Manikowski (6. dan aikido).

Aikido to japońska sztuka walki wywodząca się ze starych szkół ju-jitsu i sztuk walki mieczem. Nadrzędną ideą aikido jest pokojowe rozwiązywanie konfliktów i zachowanie szacunku dla przeciwnika. Podporządkowane są temu techniki, które można wykonywać w sposób bezpieczny i łagodny dla partnera.

Organizatorem seminarium jest Stowarzyszenie Aikido Shin Dojo, działające przy klubie o tej samej nazwie. Klub powstał w 1998 roku a Seminarium jest częścią obchodów jubileuszu 25-lecia istnienia klubu. Poprowadzą je niezwykle doświadczeni instruktorzy, mający ponad 30-letnią praktykę w sztukach walki.

Seminarium odbędzie się w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Nowej 15 w Tarnowie Podgórnym i jest dofinansowane ze środków Gminy Tarnowo Podgórne. Dla mieszkańców Gminy przewidziana jest 50% zniżka na bilety. Seminarium będzie miało charakter otwarty dla wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia. Zapraszamy!

Już w najbliższy weekend, 18-19 lutego 2023 r., serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Seminarium AIKIDO, które poprowadzą Dimitri Carnier (6. dan aikido), Wojciech Drąg (6. dan aikido), Adam Manikowski (6. dan aikido).

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google