Mała Scena SEZAMU: „Świąteczne pudełko”. Teatr Blum

W tym grudniowym czasie pełnym przygotowań do Świąt, proponujemy dzieciom świąteczną podróż do krainy marzeń i wyobraźni w towarzystwie trzech zabawnych Mikołajów. Kraina ta powstaje na oczach dzieci jako efekt teatralnej zabawy: kolorami i dźwiękami. A to wszystko podczas autorskiego przedstawienia „Świąteczne pudełko” Studia Teatralnego BLUM dla widzów najmłodszych w wieku 1,5 do ok. 8 lat.
Tytułowe „Pudełko” to zamknięta niedostępna przestrzeń, która prowokuje i budzi ciekawość. Jest jak pełen niespodzianek prezent, który chcielibyśmy jak najszybciej rozpakować.
Jednak w największym opakowaniu mieści się mniejsze, a w nim kolejne i kolejne i kolejne. Każde zaskakuje nas innym kolorem, fakturą i dźwiękiem. Każde daje pretekst do nowego działania.
Jak potoczy się zabawa wokół „choinki” pod którą Mikołaje znajdują kolejne trzy maleńkie pudełeczka? Zapraszamy na spektakl!

data: 4.12

godzina: 12:30

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

cena biletu: 14 zł

 

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-20.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google