15/01/2023

Odwołany! Mała Scena Sezamu: spektakl „Zimowe przygody Mamy Mu i Pana Wrony” – Teatr w Kropki

Z przykrością informujemy, że spektakl „Zimowe przygody Mamy Mu i Pana Wrony” został odwołany*. W zamian jednak zapraszamy na spektakl TeatRyle, który odbędzie się tego samego dnia. Na scenie zobaczymy przedstawienie “SZEWC DRATEWKA“ – wg M. Kownackiej. Bilety w cenie 14 zł dostępne -> https://bit.ly/3jRdlxr

 

*Bilety zakupione za pośrednictwem www.biletyna.pl można zwrócić tym samym kanałem dystrybucji.

Zimowe Przygody Mamy Mu i Pana Wrony to spotkanie z nietypową krową Mamą Mu, która podpatruje zabawy dzieci na śniegu i chce się bawić tak jak one, podczas gdy jej marudny przyjaciel Pan Wrona stara się wybić jej to z głowy. Druga część spektaklu przybliża postać Pana Wrony, który najbardziej na świecie kocha siebie. A ponieważ na Wigilię dajemy prezenty swoim najbliższym, więc Pan Wrona szykuje cały stos prezentów – dla siebie.
Dzieci poznają postaci o skrajnie różnych charakterach, na przykładzie których nauczą się, że przyjaźń jest możliwa pomimo różnic oraz, że warto dążyć do realizacji marzeń na przekór przeciwnościom. A także że dawanie prezentów jest tak samo przyjemne jak ich dostawanie.
Prostota scenografii i przyjazność lalek sprawiają, że dzieci (często też rodzice) od pierwszych chwil dają się ponieść czarowi teatru, zapominają, że są to tylko lalki i z pełnym zaangażowaniem towarzyszą im w kolejnych przygodach.
Spektakl ma na celu zapoznanie najmłodszych z dziedziną sztuki jaką jest teatr, przybliżenie ciekawych postaci literackich, pokazanie na przykładzie bohaterów, że warto dążyć do realizacji marzeń i że radość życia można czerpać z każdej chwili.

 

data: 15.01

godzina: 12:30

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

cena biletu: 14 zł

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-20.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google