06/02/2024

Mała Scena Sezamu: spektakl „W kosmosie z Kopernikiem – Słońca przewodnikiem!” – Teatru MOZAIKA

Podróż bez ruszania się z widowni – prosto w przestrzeń kosmiczną!

Najmłodsi (3+) z Teatrem Mozaika ruszą mlecznymi, ale i muzycznymi drogami, na spotaknie przygodzie. Przed nimi tajemnice planet oraz ich charakter… Tak, dokładnie! Bo każda planeta jest inna i każda ma swoje miejsce we Wszechświecie – zupełnie jak ludzie!

O tak, będzie w tej historii wartość edukacyjna. Choć są daleko, planety mogą nas czegoś nauczyć… Na przykład otwartości na siebie nawzajem i szacunku do swoich… charakterów. W końcu każdy z nas jest z innej planety!

Spektakl ma charakter muzyczny i utkany jest z utworów, napisanych specjalnie na tę okazję przez Natalię Wensierską i Przemka Mazurka. Zobaczymy i usłyszymy w nim wspaniałych, śpiewających artystów – Dominikę Dobrosielską, Agnieszkę Pawlak, Natalię Wensierską, Krzysztofa Dziubę czy Przemka Mazurka.

data: 6.02

godzina: 17:30

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

cena biletu: 12 zł

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach: Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 8 -15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google