21/11/2021

(brak biletów) Mała Scena SEZAMU: „Skok na księżyc”

Bohater „Skoku na Księżyc” w reżyserii Marioli i Marcina Ryl-Krystianowskich z pewnością wzbudzi zainteresowanie najmłodszych. Jest on szybszy od ślimaka, odważniejszy od szczura, nie może jednak przegonić ryby i strasznie boi się samotności. Choć jest dobrym pływakiem, skakanie to jego największy talent. Wiąże się z nim również ambicja, by skoczyć najdalej, najwyżej i dokonać czegoś naprawdę wielkiego.

Przedstawienie będzie również dla dzieci wartościowym doświadczeniem poznawczym. Będą miały okazję dowiedzieć się paru rzeczy o świecie i o sobie samych. Poznają również odpowiedź na pytania: Skąd wiemy, to co wiemy a  skąd nie wiemy, tego, czego nie wiemy? I gdzie to jest? oraz Czy warto zadawać tyle pytań?

Skok na Księżyc to spektakl lalkowy, które w ruch dla nas wprawi duet reżyserski. Za scenografię odpowiada Olga Ryl-Krystianowska, muzykę skomponował Jakub Woźniak.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń kulturalnych obowiązującym w trakcie pandemii COVID-19: https://www.goksezam.pl/strona-3357-regulamin_dot_wydarzen_organizowanych_w.html

data: 21.11

godzina: 12:30

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

cena biletu: 11 zł

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od wt. do pt. w godz. 16-20.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google