05/02/2023

Magiczna ulica Piotra Szumnego

Sztuczki magiczne i spotkanie z iluzjonistą są uwielbiane przez dzieci w każdym wieku. Coś się pojawia, coś znika, biała chustka zamienia się w czerwoną, metalowa kula unosi się w powietrzu itp. Zdziwienie i uśmiech na twarzach dzieci nie mają końca.

Iluzjonista Piotr Szumny należy do ścisłej czołówki zawodowych iluzjonistów polskich. Niebanalny styl i doświadczenie sceniczne przekładają się na jakość jego pokazów sprawiając, że stają się one magiczną perełką sztuki iluzji i są marką samą w sobie. W swojej kolekcji rekwizytów, książek o iluzji i wymyślonych przez siebie efektów posiada również zbiór trofeów zdobytych na wielu przeglądach konkursowych Kongresów iluzjonistów zarówno Polskich jak i zagranicznych plasując się kilka razy na pierwszym miejscu. Pojawiał się również kilkukrotnie w programach telewizyjnych oraz był gościem stacji radiowych. Piotr Szumny od ponad 20 lat bawi i wprawia w zdumienie widzów w całej Polsce zbierając gromkie brawa i słowa uznania, a specyficzne poczucie humoru i swoboda sceniczna to atuty, które pozytywnie wyróżniają Piotra Szumnego spośród innych artystów i są znakomitym dopełnieniem jego nieprzeciętnych umiejętności.

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 6+.

Pałac Jankowice

05.01.2023

godz. 13.00

 

*rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 30 stycznia 2023 pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 18:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google