05/11/2021

Konkurs na kartkę świąteczną

Istnieje wiele tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Jedną z nich jest wysyłanie kartek świątecznych, które mogą przybierać najróżniejsze formy.

W dobie komputeryzacji czy cyfryzacji dużo osób przesyła życzenia za pomocą komputera czy telefonu. Na szczęście jest grono osób preferujących składanie życzeń tradycyjną drogą. Wspaniale jest otrzymać kartkę z życzeniami wykonaną własnoręcznie przez nadawcę.

Kartki takie mają wartość sentymentalną, co sprawia, że nie wkłada się ich „między książki”, lecz przechowuje w kredensach,  szufladach czy przypina magnesem do lodówki mając świadomość tego, że przygotowane były z sercem. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia w związku z powyższym:

GOK SEZAM zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę okolicznościową.

Zwycięska praca będzie wydrukowana i stanie się oficjalną kartką świąteczną GOK SEZAM. Organizator przewiduje nagrody rzeczowe: upominki oraz prezentację wybranych prac na wystawie w Galerii w Rotundzie w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym.

Do konkursu uczestnik może zgłosić jedną pracę w formacie A3, A4 lub A5. Prace muszą być wykonane którąś z proponowanych technik: rysunek (kredki, pisaki, ołówek), malarstwo (akwarela, akryl, plakatówka), kolaż (tylko z papieru). Przypominamy, że pracę należy wykonać samodzielnie. Organizator nie dopuszcza żadnych prac będących kopią innej pracy. Ponadto każda praca musi być podpisana z dołączoną kartą zgłoszenia do konkursu (załącznik do regulaminu).

Prace należy składać do 18.11.2021 r.  w wyznaczonych miejscach: GOK SEZAM Tarnowo Podgórne (biuro) w godzinach od 8.00 do 15.00, CK Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13A (recepcja) w godzinach od 16.00 do 20.

Prace konkursowe dostarczone po terminie lub niespełniające wymagań, nie będą podlegały ocenie komisji konkursowej. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu, który jest dostępny w zakładce „regulaminy” na stronie www.goksezam.pl.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google