Koncert Noworoczny – jubileusz 20-lecia Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Tarnowo Podgórne

Wieloletnia tradycja organizacji Koncertu Noworocznego została zaburzona, ale nikt chyba nie sądził, że z niej zrezygnujemy. Tym bardziej, że tegoroczny koncert połączony z Galą Aktywni Lokalnie, będzie wyjątkowy za sprawą obchodzonego w tym roku jubileuszu Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Tarnowo Podgórne. Nasi „dwudziestolatkowie” wraz z publicznością świętować będą w sobotę, 19 marca 2022 o godzinie 18. Tego wieczoru na scenie zobaczymy także Mażoretki. Zaplanowano też kilka niespodzianek, o których widzowie dowiedzą się już w dniu koncertu.
Przypominamy, że na to wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki, które w całości zostały już rozdane przez zaplanowanym, a przesuniętym wydarzeniem w styczniu. Otrzymane wówczas bilety wciąż zachowują ważność. Zapraszamy do udziału w koncercie. Dla tych, którzy nie mogą być tego dnia z nami, zaplanowaliśmy transmisję online na facebook.com/goksezam oraz youtube.com/goksezam.

Koncert Noworoczny – jubileusz 20-lecia Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Tarnowo Podgórne oraz Gala „Aktywni lokalnie”

19 marca (sobota) godz. 18

Hala Sportowa przy ZST w Tarnowie Podgórnym

obowiązują bezpłatne wejściówki

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google