20/10/2023

Jazzowa Scena Sezamu: Dawid Tokłowicz Quintet

Dawid Tokłowicz – „Own Path”

Debiutancki album artysty jest swoistym podsumowaniem jego dotychczasowej drogi artystycznej. Kompozycje i aranżacje zawarte na płycie odzwierciedlają jego zamiłowanie do jazzowej tradycji, ale także zainteresowanie muzyką współczesną, ludową i poważną. Płyta ukazała się w listopadzie 2022 roku i została doceniona choćby przez wybitnego publicystę i krytyka muzyki jazzowej – Dionizego Piątkowskiego. 

Dawid Tokłowicz do wspólnego projektu zaprosił wspaniałych muzyków międzynarodowej sceny jazzowej: Felix Robin (Francja) – wibrafon, Rafał Sarnecki – gitara, Aniel Someillan (Kuba) – kontrabas i Krzysztof Szmańda – perkusja.  Do tej pory artyści zagrali wspólnie szereg koncertów wypełniając sale między innymi w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Dreźnie, czy podczas Novum Jazz Festival w Łomży. Jesienią 2023 roku po raz kolejny staną razem na scenie, aby porwać publiczność w niezapomnianą muzyczną podróż i przekazać pełen wachlarz emocji, który niesie za sobą płyta „Own Path”. 

data: 20.10

godzina: 19:00

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

cena biletu: 30 zł

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google