04/11/2023

Jazzowa Scena Sezamu: AXIS BAND

Na listopadowej Jazzowej Scenie Sezamu AXIS Band w pełnym swym składzie i całej okazałości. Z repertuarem, który uwagę fanów muzyki – nie tylko jazzowej – z pewnością zatrzyma na dłużej. „Od fusion jazzu do jazz rocka”, tak ów projekt się nazywa, powstał w oparciu o twórczość mistrzów gitary basowej: Alaina Carona oraz Johna Patitucciego. W aranżacjach Szymona Wieczorkiewicza skład dęty wzbogaca brzmienie wibrafonu i elektroniczne instrumentarium. Już brzmi ciekawie? To spójrzcie niżej, na szczegóły i AXIS Band skład!

Zespół ten powstał z inicjatywy Szymona Wieczorkiewicza właśnie, a tworzy go różnorodna i spora „garstka muzyków”. Zobaczcie sami, oto oni: Kuba Marciniak – saksofon altowy/sopranowy, dr Maciej Kociński – saksofon tenorowy, Marek Konarski – saksofon tenorowy, Damian Kaczmarek – saksofon barytonowy, Wojciech Braszak – saksofon sopranowy/altowy, dr Piotr Banyś – puzon, Mateusz Radke – trąbka, Maciej Gwóźdź – trąbka, Adam Wajdzik – perkusja, Szymon Wieczorkiewicz – gitara basowa/aranżacja, Wojciech Oliński – gitara elektryczna, Jacek Szwaj – instrumenty klawiszowe, Jakub Krawczak – wibrafon.

Trochę ich jest, prawda? To nie lada gratka, bo jak mówi przysłowie: „w grupie siła”! Usłyszcie ją w jazzie!

MK

data: 4.11

godzina: 18:00

miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13a

cena biletu: 30 zł

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 8 -15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19. oraz pół godziny przed seansem.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google