03/06/2023

IV Festiwal Talentów i Pasji

Tańczysz? Śpiewasz? Fotografujesz? Lepisz w glinie? Grasz na instrumencie? Robisz biżuterię? Tworzysz? A może wiesz jak,  dbać o zieleń wokół domu i jesteś w tym mistrzem. Paleta różnych pasji jest z pewnością niesamowita. Pokaż jak ciekawe i wyjątkowe są talenty mieszkańców naszej Gminy!

Weź udział w IV Festiwalu Talentów i Pasji w Gminie Tarnowo Podgórne! Możesz zaprezentować swoje talenty i pasje w niemal dowolnej dziedzinie. To wyjątkowy konkurs bez ograniczeń, w którym pasja i talent odgrywa główną rolę! Skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne, bez względu na wiek.

Swoje zgłoszenia będzie można przesyłać poprzez formularz elektroniczny dostępny na profilu facebookowym Festiwalu Talentów i Pasji oraz na stronie www.tarnowo-podgorne.pl, w terminie od 17. kwietnia do dnia 14. maja 2023 r. W tym roku organizator zamierza nagrodzić trzech uczestników oraz uczestnika wybranego w ramach głosowania internetowego na nagrodę publiczności.

Prezentacja wyłonionych laureatów oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 3 czerwca 2023 r. o godz. 17.00 podczas gali finałowej w Pałacu Jankowice.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google