02/03/2024

GOK SEZAM zaprasza: Wiosenny Koncert dla Rodziny i Przyjaciół – Zespół Pieśni i Tańca Lusowiacy

Wiosna z przytupem!

Jeżeli 2 marca zima będzie nam jeszcze dokuczała, to, bez wątpienia, za sprawą tego wydarzenia, szybko ona nadejdzie.

Co to będzie, co to będzie? Chyba nikt w naszej gminie nie ma w tym względzie wątpliwości. Podgrzać atmosferę tak, aby słońce wyszło zza chmur, potrafi tylko Zespół Pieśni i Tańca Lusowiacy!

Pomysł koncertu dla przyjaciół, fanów i rodzin, który zespół zrealizował w ubiegłym roku, został tak gorąco przyjęty, że naturalne było pragnienie, aby stał się on coroczną tradycją. To bardzo dobry pomysł; i ja tam byłam i, choć miodu i wina nie piłam, na kolejny z przyjemnością pospieszę.

Lusowiacy nudzić się widowni nie dadzą, obiecują taniec, śpiew i muzykę na żywo. Będzie kolorowo, głośno i, bez wątpienia, bardzo gorąco. Jeżeli chcemy zobaczyć w jak doskonałej formie jest zespół, nie pozostaje nam nic innego, jak w pierwszą sobotę marca udać się do CK Przeźmierowo.

Natalia Włodyka

data: 2.03

godzina: 18:00

miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo, ul. Ogrodowa 13a

cena biletu: 10 zł

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach: Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 8 -15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google