14/03/2024

GOK SEZAM zaprasza: „Wiosenne przebudzenie” – konkurs recytatorski

To już XXIII edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych. W ubiegłym roku w Murowanej Goślinie, gdzie wydarzenie się odbywa, nasze reprezentantki zdobyły I miejsce w kat. klas VII-VIII (Gabriela Zgoła) i 3 miejsce w kat. klas I-III (Hania Pestka). „Mam nadzieję, że w tym roku także damy sobie szansę na sukces” – pisała dyrektor GOK SEZAM, Karina Biała w piśmie skierowanym do szkół.

W nim i w załączonym regulaminie znajdują się szczegóły dotyczące konkursu. Po eliminacjach szkolnych, gminne zaplanowano na 14.03, godz. 11 w DK w Tarnowie Podgórnym. Jury przewodniczyć będzie aktor Teatru Nowego w Poznaniu, Michał Grudziński.

GOK zwraca uwagę na przygotowanie prezentacji uczestników zgodnie z regulaminem i dostarczenie zgłoszeń do 11 marca 2024 do godz. 15  – GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym ul. Poznańska 96 (I p.) lub drogą mailową: zgloszenia@goksezam.pl. 

mk

Gminne Eliminacje XXIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Dzieci i Młodzieży Szkół Podstawowych „Wiosenne Przebudzenie”

data: 14.03

godzina: 11:00

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google