15/04/2023

GOK SEZAM zaprasza: warsztaty chóralne z Kołem Śpiewu im. Feliksa Nowowiejskiego

Chór dwa lata temu obchodził 100- lecie istnienia i niewątpliwie jest kojarzony przez wszystkich mieszkańców gminy. Teraz jest świetna okazja, by stać się jego częścią! Zapraszamy kobiety i mężczyzn w każdym wieku na otwarte warsztaty chóralne. Nie obowiązują zapisy, wstęp wolny! Lubisz śpiewać? PRZYJDŹ!
A jeśli już teraz chciałbyś dołączyć do Koła Śpiewu im. Feliksa Nowowiejskiego również zapraszamy! Chór zaprasza wszystkich muzykalnych i kochających śpiew. Jeśli pragniesz rozwijać swoje umiejętności wokalne, jeśli pragniesz dzielić się swoim głosem, jeśli czujesz radość ze wspólnego śpiewania – przyjdź koniecznie!
Liczy się muzykalność. Uczymy się śpiewać razem. Nuty są odnośnikiem chórzysty, pomocnym, ale niekoniecznym. Śpiewać przecież można ze słuchu. W trakcie prób chórzyści uczą się swoich partii głównie właśnie ze słuchu. Wymaga to skupienia i dyscypliny, ale satysfakcja, jaką się odczuwa po udanym wykonaniu utworu, jest bezcenna.
CO CIEBIE CZEKA?
• Ciekawy repertuar –są w nim pieśni patriotyczne, opracowania melodii ludowych polskich oraz innych narodów, utwory różnych stylów i okresów muzycznych, muzyka sakralna (w tym kolędy), pieśni współczesne, okolicznościowe, biesiadne oraz popularne tematy filmowe.
• Przygody: wyjazdy, koncerty, występy, które odbywają się na terenie naszej gminy i gmin ościennych, a także w Polsce i za granicą. Chór uświetnia gminne wydarzenia patriotyczne, organizuje cykliczne imprezy jak „Jesienne Święto Pieśni” czy „Śpiewamy kolędy”
• Projekty integracyjne i warsztaty, nie tylko ze śpiewu…
A wszystko to w fantastycznej atmosferze wspólnego tworzenia piękna w harmonii dźwięków!
KOGO ZAPRASZAMY?
W tym naborze – wszystkich: zarówno męskie, jak i żeńskie głosy! Najważniejsze są chęć i pasja do wspólnego tworzenia czegoś, z czego będziemy dumni i z radością będziemy prezentować słuchaczom
KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?
Próby chóru odbywają się w poniedziałki i piątki w godz. 19-21 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym.
Dorota Zygmańska
CO WYBIERASZ? WARSZTATY CZY PRÓBY? Cokolwiek wybierzesz, niech muzyka Cię poniesie!

Warsztaty chóralne z Kołem Śpiewu im. Feliksa Nowowiejskiego

SOBOTA, 15 KWIETNIA 2023 g. 11:00 – 13:00, Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google