05/03/2024

GOK SEZAM zaprasza: „Strzy(e)ż się Seniorze” na bis

„Strzy(e)ż się Seniorze” ponownie na deskach GOK SEZAM.

Po ciepło przyjętej premierze najnowszego spektaklu, Senioritki ruszyły w trasę. Występowały m.in. w Dopiewie oraz Rokietnicy, by wraz z początkiem marca wyjść na scenę w DK w Tarnowie Podgórnym. To nie lada okazja zarówno dla miłośników grupy i nowego spektaklu, którzy chcieliby obejrzeć go raz jeszcze oraz dla tych, którzy rzeczy jeszcze nigdy nie widzieli.

Przypominając, akcja sztuki powstała na podstawie rzeczywistych, policyjnych akt i opowiada o przeróżnych próbach oszukiwania i naciągania seniorów. Sztuka ma więc wymiar nie tylko rozrywkowy, ale i edukacyjny. 

„Chapeu bas dla autora sztuki Kuby Kaprala i reżyserki Marioli Ryl-Krystianowskiej, a także samych Senioritek, że tak poważny, i niejednokrotnie kosztowny w skutkach, temat udało się przedstawić w tak wesołej i sympatycznej konwencji. […]  Przedstawienie […] było pełne skeczy i scenek rodzajowych o nieuczciwych poczynaniach przestępców wobec starszych osób, jednak w większości o zabawnym i śmiesznym zakończeniu” tak premierę (14.10.2023) spektaklu na łamach „TarNowej Kultury” relacjonowała Anna Kamińska-Skrzypczak. Czuć tu uznanie i zadowolenie, co wy na to?

Nie widzieliście? Możecie nadrobić. Widzieliście? Możecie przeżyć to raz jeszcze. Już wkrótce! 

Spektakl powstał we współpracy z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

mk

data: 5.03

godzina: 18:00

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

Obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 8 -15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google