28/10/2023

PRZEŁOŻONY!!! SPEKTAKL TEATRALNY „KOLACJA NA CZTERY RĘCE”

‼! Z przykrością informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych Spektakl teatralny „Kolacja na cztery ręce” zostaje przeniesiony na 25 lutego 2024r. Zakupione w kasach bilety można zwrócić w dowolnej kasie GOK SEZAM lub ZATRZYMAĆ (pozostają ważne również na nowy termin). W sprawie biletów zakupionych za pośrednictwem serwisu Biletyna będzie się z Państwem kontaktować tenże serwis.
Zwrotu biletów w kasach można dokonywać do 14 dni od pierwotnej daty wydarzenia
.

Hotel Turyński w Lipsku. Jest rok 1747, przy jednym stole zasiadają wybitni kompozytorzy: Jerzy Fryderyk Haendel oraz Jan Sebastian Bach…Historia, która się nie wydarzyła, ale w teatrze wszystko jest możliwe, dlatego już w najbliższą sobotę zapraszamy na premierę spektaklu „Kolacja na cztery ręce” Paula Barza. Paul Barz to niemiecki pisarz, muzykolog i dziennikarz, zyskał sławę właśnie dzięki tej sztuce, która, przetłumaczona na czternaście języków, wędruje po scenach całego świata. Obsada aktorska: Mirosław Zbrojewicz, Sławomir Popławski, Piotr Dąbrowski

data: 28.10

godzina: 18:00

miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13a

cena biletu: 49 zł

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google