16/03/2024

GOK SEZAM zaprasza: Przegląd Wokalny Rozśpiewana Gmina Przedszkolaka

To już kolejna edycja wydarzenia, którego celem jest m. in. wyszukiwanie młodych talentów i popularyzowanie śpiewania piosenek wśród dzieci.

Zapraszamy do udziału przedszkolaki z naszej gminy, z przedszkoli prywatnych i publicznych. Zaśpiewajcie na scenie GOK SEZAM, na żywo lub z podkładem w formacie audio MP3. Dozwolone są występy indywidualnie oraz zespołowe. Ale, UWAGA, mogą zaśpiewać maksymalnie po 3 osoby (soliści lub zespoły) na każdą placówkę; również przedszkole dokonuje zgłoszeń w imieniu uczestników, a termin na ich nadesłania mija 11 marca.

Przeglądy Wokalne zawsze traktowaliśmy jako święto muzyki, w którym staramy się unikać klasyfikowania. Dlatego też 

każdy uczestnik otrzyma zatem upominek oraz dyplom. A że święto, to nie zabraknie i gości specjalnych. W tym roku będą nimi: Przemek Mazurek oraz Ewa Płotka z Teatru MOZAIKA. Teatr ten często gości na Małej Scenie SEZAMU, prezentując muzyczne spektakle dla dzieci. 

Przegląd Wokalny Rozśpiewana Gmina Przedszkolaka16.03 (sobota), g. 11, Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym.

Zgłoszenia (karta muzyczna, zgoda na przetwarzanie danych i wizerunku) wraz z podkładem muzycznym przyjmujemy do 11 marca, w siedzibie GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) lub elektronicznie na adres: zgłoszenia@goksezam.pl

data: 16.03

godzina: 11:00

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym, ul.

wstęp wolny

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google