12/03/2024

GOK SEZAM zaprasza: Mała Scena Sezamu. „Entlik-pętlik – wiosny pamiętnik” – Teatr MOZAIKA

Przyroda, ale i serce

Teatr Mozaika ponownie na Małej Scenie Sezamu. Tematycznie, opowie nam o podróży z zimy ku wiośnie. Kto ją odbywa?

„Entlik-pętlik – wiosny pamiętnik” to sztuka dla najmłodszych, łącząca w sobie teatr lalek i muzykę tradycyjną. Traktuje o Iśce i jej historii nawoływania wiosny. Jak w swoim repertuarze podkreśla Mozaika, serce jest tu nader ważne. Konkretnie serce dziecka, w którym czasem gości smutek.

Co z nim zrobić? Jak go oswoić i odebrać wiadomość, którą często nam niesie? O tym opowiedzieć chcą artyści, podkreślając przy tym, że nie tylko przyroda przebywa drogę ku wiośnie. Serce idzie ku niej tuż obok. 

A co jest po drodze? Mozaika zapewnia, że publika spotka barwne i często nieznane postaci kolędnicze związane z polskimi tradycjami kolędowania wiosennego. Jak zapewnia: „Przywitamy wiosnę – tę na zewnątrz i tę w sercu – żywiołowym brzmieniem tradycji i pięknem teatru lalek!”.

mk

data: 12.03

godzina: 17:30

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

cena biletu: 12 zł

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach: Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 8 -15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google