22/02/2023

GOK SEZAM zaprasza: koncert dla najmłodszych „Nie wolno czy nie szybko?” – Kolektyw KULTURKA POZNAŃ

Opowiemy Wam jak ważne w muzyce jest tempo. Przecież każdy z nas jest inny i w swój niepowtarzalny sposób wyjątkowy. Chcemy zwrócić na to uwagę i wspólnie z Wami pobawić się tempem w muzyce. Jesteśmy pewni, że stworzymy wiele niepowtarzalnych momentów, których bazą będzie nasza wyobraźnia i kreatywność. Każdy utwór ma swoją konstrukcję (metrum), ale to od wykonawcy zależy jak go zagra (tempo). Czyż nie podobnie jest z tempem naszego życia? Kiedy kogoś popędzamy lub spowalniamy? Dlaczego to robimy? I co z tego wyniknie? Będzie to interaktywne spotkanie w którym dzieci i dorośli dzięki muzyce przekonają się, jak ważne jest nasze naturalne tempo.

Kolektyw KULTURKA tworzy grupa różnorodnych osobowości, które łączy zamiłowanie do wielu dziedzin sztuki. W ich ofercie oprócz audycji muzycznych są też spektakle teatralne, w tym teatr objazdowy oraz animacje dla dzieci. Od 10 lat tworzą cykle przedstawień muzycznych dla dzieci i młodzieży. Formuła jest taka, by grać każdego miesiąca inny tytuł przedstawienia muzycznego/tanecznego i w tych spotkaniach pokazać całkowicie różne od siebie światy posługując się możliwie najróżnorodniejszymi formami artystycznymi.
Do pracy podchodzą z pasją i pełnym zaangażowaniem, w efekcie czego powstają spójnie dopracowane pod względem merytorycznym i artystycznym, projekty. Przez cały rok pracujemy nad nowymi tytułami, dopracowujemy scenariusze, poznajemy kulturę i sztukę z zakątków całego świata po to, by potem opowiedzieć to wszystko Wam – deklarują. W tym roku tematem przewodnim jest miasto Poznań i jego symbole.

data: 22.02

godzina: 17:00

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

cena biletu: 10 zł

 

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-20.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google