31/10/2023

GOK SEZAM zaprasza: Już tej jesieni, poczuj w słowie moc. Wypływamy z NibyPodróż!

Na horyzoncie sezon drugi, a w nim jeszcze więcej mocy. Nie tej z odległej Galaktyki a tej, która otacza nas każdego dnia. Przenika myśli, interakcje, czuć ją w percepcji… i nie tylko! „Moc Słowa” powraca!

Z nowymi rozmówcami, patronami i świeżymi podcastami. Motyw przewodni? Słowo, rzecz jasna, i jego znaczenie w relacji twórca-odbiorca. Co i jak na nas działa, co przyciąga a co odpycha? Czy i jak jest to wykorzystywane? Przyjrzymy się temu dokładnie na wielu polach.

Będzie historycznie, dziennikarsko i influensersko. Manipulacja faktami historycznymi a teraźniejszymi, przekłamania a może atrakcyjność przekazu? Jak duże znaczenie może mieć dobór słów, mimika czy gestykulacja? Co nadaje się do radia, co do kryminału a co na instagrama? A jak ma się sprawa przy ołtarzu? Czy ludzie wciąż szukają w kapłanie autorytetu, doradcy? Jak jego słowa mogą wpływać na ludzi i ich wiarę?

5 odcinków i 7 przewodników. Wśród nich Babka od Histy, Ryszard Ćwirlej oraz Maciej Narożny. Wypływamy w eter wraz z początkiem października. Wstęp na pokład? Wolny! Punkt zborny? Port Spotify oraz YouTube w doku NibyPodcast. Zaobserwuj instagrama @_nibypodcast_ by być na bieżąco i rusz z nami w nibypodróż!

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google