07/11/2023

GOK SEZAM zaprasza: „Jak brzmiała muzyka niepodległej Polski?”. koncert dla najmłodszych. Teatr Mozaika

Teatr Mozaika, co miesiąc prezentować się będzie w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym z koncertem dla najmłodszych. W listopadzie, nawiązując do obchodów kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości, artyści zapraszają na specjalny program koncertowy, w którym przypomną brzmienie polskiej muzyki sprzed 100 lat, świętując wspólnie z dziećmi ten ważny moment historii Polski.
W muzyce międzywojnia słychać często radość tamtego czasu – radość wynikającą z odzyskania wolności, zapanowania pokoju, możliwości swobodnego życia, a tym samym grania, tańczenia, śpiewania… Ślad tamtej radości pozostał w całym bogactwie foxtrotów, tang czy walców, które po dziś dzień zachwycają finezją i różnorodnością – zarówno w wykonaniu orkiestr jak i podwórkowych kapel.
Wraz z instrumentami charakterystycznymi dla brzmienia epoki przeniesiemy się do czasów przedwojennych melodii i piosenek, tak aby przez piękno muzyki rozwijać w dzieciach umiejętność pięknego świętowania wolności i niepodległości.

data: 7.11

godzina: 17:00

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

cena biletu: 12 zł

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 8 -15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19. oraz pół godziny przed seansem.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google