07/03/2024

GOK SEZAM zaprasza: Ewa Błachnio „Nowy program” – Stand-up

Elżbieta Szczupła-Po Mężu Dojada, celnym i ciętym językiem współprowadząca „Fakty Autentyczne” – tak mogą kojarzyć ją widzowie „Kabaretu Na Żywo” w Polsacie. Dawniej występowała z Kabaretem Limo, obecnie związana jest z licznymi projektami estradowymi, teatralnymi i telewizyjnymi. W SEZAMIE pojawi się jako stand-uperka! 

Po szczęśliwym zakończeniu programu „Apokalipsy nie będzie” – jak dotąd Błachnio miała rację – artystka rusza w trasę z nowym stand-upem!  W jego materiałach prasowych i promocyjnych czytamy: „I można by było mówić o tym długo, ale powiemy tylko, że przed Państwem naprawdę bardzo fajny wieczór, o którym Janek z Płońska napisał „naprawdę bardzo fajny”, a Krystyna z Mławy nie napisała nic, bo nie była, ale ponoć do tej pory żałuje – nie bądź jak Krystyna i przyjdź!” [cyt. wydarzenie www.biletyna.pl].

data: 7.03

godzina: 19:00

miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13a

cena biletu: 49 zł

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach: Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 8 -15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google