03/12/2022

GOK SEZAM zaprasza: Ania Rusowicz – gwiazda Festiwalu BLusowo

Jak obiecywaliśmy, tak dotrzymaliśmy słowa! Zapraszamy na koncert tegorocznej gwiazdy Festiwalu BLusowo. W sierpniu koncert musiał zostać odwołany z powodu złej pogody, teraz to nadrabiamy! Zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo na spotkanie z niezwykłą Anią RUSO Rusowicz.
Najpierw cały kraj poznał Anię Rusowicz jako wokalistkę zespołu Dezire, działającego na pograniczu R&B i soulu, a od 2011 możemy obserwować jej występy solowe. To znakomita wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Znana jest przede wszystkim fanom muzyki retro. Jej twórczość nawiązuje do kolorowych lat 60- i 70-tych. Laureatka czterech Fryderyków. Jej twórczość charakteryzuje lekkość i pogoda ducha, a przede wszystkim – wysoki poziom artystyczny, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Wydała cztery albumy studyjne: Mój Big-Bit (2011), który otrzymał miano Złotej Płyty, Genesis (2013), Retronarodzenie (2016) i Przebudzenie (2019), opowiadający o wycieczce do Nowego Orleanu, ezoterycznych zainteresowaniach i trosce o ekologię. W 2017 zadziwiła swoich fanów wydając album studyjny, zatytułowany niXes, łączący muzykę elektroniczną z rockiem psychodelicznym.
PATRONAT MEDIALNY: Radio Afera, Freshmag, TarNowa Kultura, Sąsiadka
SPONSORZY FESTIWALU BLUSOWO:

data: 3.12

godzina: 18:00

miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13a

cena biletu: 25 zł

 

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-20. oraz pół godziny przed seansem.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google