20/11/2023

GOK SEZAM ogłasza: Konkurs na kartkę świąteczną

GOK SEZAM zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym do konkursu plastycznego na najpiękniejszą kartkę okolicznościową. Nagrodą główną będzie wydrukowanie pracy w formie kartki świątecznej. Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe – upominki oraz prezentację wybranych prac na wystawie w Galerii Rotunda (ul. Ogrodowa 14, Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym).

Każdy uczestnik może zgłosić jedną, samodzielnie wykonaną pracę w formacie A3, A4 lub A5. Powinna być wykonana w którejś z wymienionych technik: rysunek (kredki, pisaki, ołówek), malarstwo (akwarela, akryl, plakatówka), kolaż (tylko z papieru). Niedozwolone są komputerowe projekty graficzne, a także plagiat. Podpisane imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem uczestnika, prace należy składać do 20.11.2023 w jednym z trzech miejsc: biurze GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym w godzinach od 8 do 15, CK Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13A (recepcja) w godzinach od 16 do 19 lub DK Tarnowo Podgórne ul. Ogrodowa 14 w godzinach od 15 do 19. Prace konkursowe dostarczone po terminie lub niespełniające wymagań, nie będą podlegały ocenie Komisji Konkursowej. Karta zgłoszeniowa oraz szczegółowy regulamin znajduje się na stronie www.goksezam.pl w zakładce „regulaminy”.

Podtrzymujmy wspólnie tę piękną tradycję wysyłania kartek świątecznych na Boże Narodzenie, na Nowy Rok. W dobie cyfryzacji, wysyłania wszystkiego za pomocą krótkich wiadomości tekstowych, jest to jeden z niewielu bardzo osobistych gestów, który według nas powinien przetrwać, w pędzącym ku digitalizacji, świecie.Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google