01/06/2023

Dzień Dziecka w SEZAMIE: „Ernest i Celestyna: misja muzyka”

Zapraszamy na specjalny rodzinny seans w Kinie SEZAMU. Z okazji Dnia Dziecka, 1 czerwca w Centrum Kultury Przeźmierowo będzie można nie tylko obejrzeć film animowany „Ernest i Celestyna: Misja muzyka”, ale również się zabawić. Zachęcamy, by tego dnia przebrać się za osoby ze świata kultury: piosenkarzy, postaci z filmów i bajek, aktorów, czy też pisarzy lub artystów. Niech ten dzień będzie okazją do wydobycia z każdego z nas dziecięcej fantazji. Bez względu na wiek. Zapraszamy do zabawy rodziców i dzieci, dziadków i ciocie, znajomych i przyjaciół. Nawet drobny element garderoby wprowadzi nas wszystkich w nastrój świętowania Dnia Dziecka. Dajmy się ponieść fantazji!
A jak się bawić to na całego, dlatego w programie znajdą się upominki dla każdego uczestnika seansu, a także konkursy, podczas których będzie można wygrać np. dwugodzinne karnety do Sali Zabaw ufundowane przez Krainę Rekina w Tarnowie Podgórnym. Świętowanie rozpoczniemy o godz. 17:00, chwilę później wspólnie obejrzymy film animowany, w którym poznamy radosną mysz Celestynę i Niedźwiedzia-awanturnika Ernesta wyruszających w zwariowaną podróż. Cena biletu na seans specjalny pozostaje bez zmian i wynosi 14 zł dla każdego widza bez względu na wiek.

data: 1.06

godzina: 17:00

miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13a

cena biletu: 14 zł

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-20. oraz pół godziny przed seansem.

Sponsorem nagród są:

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google