18/06/2023

Dni Gminy Tarnowo Podgórne 2023

Czas zaplanować to w swoich kalendarzach! Już 17 i 18 czerwca spotkamy się w Parku 700-lecia w Tarnowie Podgórnym na wspólnym świętowaniu. Tym razem Dni Gminy to również festiwal. Wszystko za sprawą Festiwalu Smaków Food Trucków, który wzbogaci swoją ofertą strefę gastronomiczną. Nie zabraknie też strefy rozrywki. Poznajcie szczegółowy program.

PROGRAM:

17 czerwca (sobota)
miejsce: Park 700-lecia w Tarnowie Podgórnym

godz. 16:30 Otwarcie Dni Gminy Tarnowo Podgórne
godz. 16:35 Szkoła Tańca Woman’s Art z Lusowa
godz. 17:00 Wujek Ogórek – koncert dla całych rodzin
godz. 17:55 Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Ludowego Modraki
godz. 18:20 Zumba Kids z Dajaną
godz. 18:40 Senior Dance Stars – pokaz taneczny seniorów z Fundacji Nigdy nie jest za późno
godz. 19:05 Tadeusz Pięta – Finalista You Can Dance. Nowa Generacja 2
godz. 19:30 Zespół Pieśni i Tańca Lusowiacy
godz. 20:00 Julia Stolpe z zespołem – Półfinalistka 12. edycji The Voice od Poland
godz. 21:00 Przemówienie Wójta Tadeusza Czajki
godz. 21:30 ZAKOPOWER
godz. 22:50 Pokaz laserowy
godz. 23:00 DJ Jeremi

18 czerwca (niedziela)
miejsce: Park 700-lecia w Tarnowie Podgórnym

godz. 12:00 Zagroda artystyczna Gminnego Ośrodka Kultury SEZAM i Fundacji Mój Mount Everest
godz. 13:30 Radosna Parada Mieszkańców „Gmina to MY” – parada ulicami Tarnowa Podgórnego do Parku 700-lecia (start ul. Pocztowa/Słoneczna)
godz. 13:45 Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Tarnowo Podgórne i Mażoretki na dobry początek
godz. 14:15 Leon Olek i Studio Piosenki GOK SEZAM – Finalista 6. edycji The Voice Kids
godz. 15:00 DAWID KWIATKOWSKI
godz. 16:45 Blok koncertowy lokalnych artystów: Rafał „Panicz” Pielucha, Veronika, Joanna Sabo, Jan Gałach i Joanna Pilarska, Jessica Mikina
godz. 18:00 Mitochondrium – koncert
godz. 19:00 SKALDOWIE

Weź udział w wydarzeniach towarzyszących

Co w ramach wydarzeń towarzyszących tegorocznym imienin Gminy Tarnowo Podgórne? W programie m.in Lotto 3×3 Quest, czyli turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski w koszykówce 3×3, Puchar Polski w kolarstwie szosowym, zawody deskorolkowe, Finał Grand Prix Gminy Tarnowo Podgórne w siatkówce plażowej.

Festiwal Food Trucków w Parku 700-lecia

Już 17 i 18 czerwca w ramach Dni Gminy Tarnowo Podgórne odbędzie się I Festiwal Smaków Food Trucków. Mieszkańcy przez dwa dni będą mogli spróbować dań z różnych zakątków świata. Zapowiada się weekend pełen atrakcji i smaku!

Jeśli marzycie o wielkich podróżach, poznawaniu nowych kultur i odkrywaniu zaskakujących smaków, to nie możecie przegapić Festiwalu Smaków Food Trucków. Powoli zdradzamy, co pysznego będzie na Was czekać. Poszukiwaczom ostrych i wyrazistych smaków polecamy odwiedzić food trucka z kuchnią meksykańską. Znajdziecie tam między innymi: aromatyczne burrito, wypełnione dodatkami po brzegi taco oraz chrupiące nachos. Przedstawiciele kuchni gruzińskiej zaserwują uczestnikom kultowe przysmaki tego regionu, czyli pierożki chinkali, chaczapuri, placek lobiani oraz szaszłyki. Nie zabraknie też klasyków street foodu, takich jak: burgery, kanapki z szarpaną wieprzowiną, zapiekanki, corn dogi oraz chrupiące frytki belgijskie. Miłośnikom słodkości polecamy hiszpańskie pączki churros, lody tajskie oraz świeże owoce w czekoladzie. Wszystkie food trucki publikowane będą na stronie wydarzenia na Facebooku.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google