20/05/2023

Brzmienie wiosny. „Muzyka jak z bajki” – przeboje z bajek Disneya

Bajki Disney’a są znane na całym świecie. Każdy z nas widział chociaż jedną produkcję wywodzącą się z fabryki marzeń zwanej światem Disney’a. Młode pokolenia wychowują się na tych pouczających filmach o miłości, przyjaźni i rodzinie. Dlatego też z ogromną przyjemnością zapraszamy Was 20 maja 2023 o godz. 17.00 do Pałacu Jankowice na koncert pt. „Muzyka jak z bajki” – przeboje z bajek Disneya. Najpiękniejsze piosenki z bajek Disneya zaśpiewa Laureatka OFP 2022,  Aleksandra Pieczkowska wraz z zespołem.

 

Program muzyczny przygotowany na to wydarzenie przeznaczony jest zarówno dla młodszych, jak i starszych odbiorców. Podczas koncertu przypomnimy sobie najpiękniejsze bajki Disneya. Usłyszymy świeże wersje ponadczasowych hitów, a także melodie z najnowszych produkcji. Nie zabraknie śmiechu, wzruszeń i pozytywnej energii.

Pielęgnowanie w sobie wewnętrznego dziecka jest niezwykle ważne, dlatego tym serdeczniej zapraszamy wszystkich, którzy w głębi duszy pozostali dziećmi.

 

Aleksandra Pieczkowska

Studentka wokalistyki jazzowej w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Laureatka wielu konkursów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, w tym także Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne. Swoją pasją do muzyki i tańca, szczególnie ludowego, jako wolontariusz dzieli się na co dzień z podopiecznymi stowarzyszenia „My Też”.

Zespół w składzie Maciej Bąk-fortepian, Marek Krauze-gitara basowa, Michał Chojnacki-perkusja, tworzą studenci wydziału jazzu Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Rezerwacja telefoniczna bezpłatnych wejściówek od 15 maja pod numerem telefonu: 61 10 10 400 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google