30/04/2024

Brak biletów. Koncert z okazji 20. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej

Z okazji 20. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, w Hali OSiR przy ZST, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Tarnowo Podgórne połączy siły z Kubą Badachem. Koncert już 30 kwietnia. 

MOD pod batutą Pawła Joksa dobrze już znacie. Od początku roku zespół jest aktywny scenicznie, czy to za sprawą XX Koncertu Noworocznego, czy też marcowego „Poranka z Orkiestrą. Muzyka filmowa”. Oba wydarzenia przyciągnęły wielu zainteresowanych, zebrały dobre opinie. Na tym nadchodzącym możemy spodziewać się utworów Zbigniewa Wodeckiego czy Andrzeja Zauchy, MOD zapewnia, że nie zabraknie też muzycznych atrakcji i niespodzianek. Całość wzbogacona zostanie o utwory z repertuaru Kuby Badacha. 

Ten wokalista, instrumentalista, producent a także aranżer, jest dwukrotnym laureatem nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk, w kategorii „Wokalista Roku” (2011 i 2012). Od drugiej połowy lat 90-tych Badach współtworzy dwie formacje muzyczne: Poluzjantów i The Globetrotters. Jest też współautorem albumu „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”, który pokrył się platyną. Jego pierwszy w pełni autorski album solowy, „Oldschool” z 2017, pokrył się złotem.

MK

data: 30.04

godzina: 19:00

miejsce: Hala OSiR przy ZST w Tarnowie Podgórnym

cena biletu: 5 zł*

*dostępne tylko w kasach GOK SEZAM od 8.04.2024r, max. 6 biletów na osobę:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 8 -15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google