Praca w markecie

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nazwa firmy: Dino Polska S.A.

Opis stanowiska pracy:

PRACA W MARKECIE

CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU?
MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ?
Zgłoś się do nas, dowiedz się więcej o ofercie pracy w Dino.
CO ZYSKUJESZ PRACUJĄC Z NAMI?

Możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb
Realną możliwość rozwoju. Stawiamy na awanse wewnętrzne
Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę
Niezbędne szkolenia
ODPOWIEMY NA KAŻDE ZGŁOSZENIE!

Obowiązki:

– obsługa kasy fiskalnej
– obsługa działu mięsnego
– dbanie o porządek na sali sprzedaży
– dbanie o ekspozycję towarów

Wymagania:

wykształcenie min. podstawowe

E-mail:praca@marketdino.pl

Telefon: 665941451

Strona rekrutacji: http://marketdino.es-candidate.com/application/form/3702/1379/0/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółki z Grupy Kapitałowej Dino Polska S.A. [Dino Polska S.A., Dino Krotoszyn sp. z o.o., Dino Południe sp. z o.o., Dino Oil Sp. z o.o. oraz PIK Finanse Sp. z o.o. z siedzibą w Krotoszynie (63-700 Krotoszyn) przy ul. Ostrowskiej 122, Agro-Rydzyna sp. z o.o. z siedzibą w Kłodzie przy ul. Kolejowej 7k (64-130 Rydzyna)], moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu aplikacyjnym w celu i zakresie niezbędnym do prowadzenia procesu rekrutacji kandydatów do pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółki z Grupy Kapitałowej Dino Polska S.A. [Dino Polska S.A., Dino Krotoszyn sp. z o.o., Dino Południe sp. z o.o., Dino Oil Sp. z o.o. oraz PIK Finanse Sp. z o.o. z siedzibą w Krotoszynie (63-700 Krotoszyn) przy ul. Ostrowskiej 122, Agro-Rydzyna sp. z o.o. z siedzibą w Kłodzie przy ul. Kolejowej 7k (64-130 Rydzyna)], moich danych osobowych zawartych w przesłanym formularzu aplikacyjnym w celu i zakresie niezbędnym do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji kandydatów do pracy.

Grupa Kapitałowa Dino Polska S.A. z siedzibą w Krotoszynie przy ul. Ostrowskiej 122 (63-700 Krotoszyn), jako administrator danych osobowych, informuje Pana/Panią, że:

podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do prowadzenia procesu rekrutacji kandydatów do pracy,
posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania,
dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: abi@marketdino.pl,
dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą ujawniane innym odbiorcom,
podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) i zgodnie z jego treścią,
dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy albo nie dłużej niż 24 miesiące (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych),
ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy regulujące przetwarzanie danych osobowych.