Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Miejsce pracy: Rokietnica

Nazwa firmy: Przedszkole "Ptasie Radio" w Rokietnicy

Opis stanowiska pracy:

Przedszkole „Ptasie Radio” w Rokietnicy zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Praca na cały etat 8h dziennie/40h tygodniowo w młodym, kreatywnym zespole. Umowa na czas określony z możliwością dłuższej współpracy. Wynagrodzenie 3600 brutto plus premia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem 576 075 519 oraz wysyłanie swojego CV na adres: ptasieradio.rokietnica@gmail.com

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych,
  • opieka nad dziećmi i czuwanie nad ich bezpieczeństwem,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji

Wymagania:

  • podejście do dzieci,
  • kreatywność,
  • zaangażowanie,
  • sumienność,
  • wysoka kultura osobista

E-mail:ptasieradio.rokietnica@gmail.com

Telefon: 576075519

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)