Jubilatki zapraszają
Niejeden raz prowadziły Radosną Paradę Mieszkańców, otwierającą Dni Tarnowa Podgórnego. Przez wiele lat z rzędu były jednymi z gwiazd uwielbianych Koncertów Noworocznych. Jeszcze w tym miesiącu świętować będą swoje 20-lecie!
Mażoretki Gminy Tarnowo Podgórne powstały w 2006 roku, przy Młodzieżowej Orkiestrze Dętej i do czerwca 2024 roku były prowadzone przez Gabrielę Drewniak. Dwie dekady ich artystycznej działalności wypełniły koncerty, występy przy okazji ważnych gminnych uroczystości i szereg turniejów, często zwieńczonych sukcesami.
Jak obiecują obecne instruktorki, Iwona i Adrianna Firlej, podczas jubileuszowego występu w CK Przeźmierowo Mażoretki zaprezentują się w nowych choreografiach i stylach. Na widza czekać mają liczne, sceniczne niespodzianki. A klimat? Bajkowo-filmowy. By wybrzmiał w pełni, zadbają odpowiadający za oprawę muzyczną goście specjalni – od lat z Mażoretkami zaprzyjaźnieni, członkowie i członkinie Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Tarnowo Podgórne.
Wspólnymi siłami, zespoły przeniosą widzów do świata tańca, muzyki i wyobraźni. Do wspólnego świętowania, „uzbrojone” w batony jubilatki zapraszają mieszkańców gminy i okolic oraz wszystkich sympatyków tańca.
Marcin Klonowski
data: 26.06
godzina: 18:00
miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13a
obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w kasach:
Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 8 -15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19.