18/02/2024

Sopran kontra tenor

„Sopran kontra Tenor – Operetkowe (Prze)boje na Wysokich Tonach”

Pałac Jankowice stanie się już wkrótce areną oraz świadkiem fascynującej rywalizacji między dwoma pięknymi głosami – sopranem a tenorem, które razem z pianistą stworzą niezapomniane (prze)boje na wysokich tonach.  Zapraszamy 18 lutego o godz. 17.00 na widowisko muzyczno- komediowe  pt. „Tenor kontra sopran – czyli operetkowe (prze)boje na wysokich tonach” w wykonaniu trio wokalno – instrumentalnego, czyli zespołu Piano Voce.

Na scenie koncertowej w Pałacu Jankowice usłyszymy operetkowe przeboje, pełne radości i wzruszeń, przeniknięte miłosnymi ariami i duetami, okraszone pikanterią, dowcipem, oraz chwilami relaksu. Ale  to jeszcze nie wszystko – całość wzbogacona zostanie kabaretową formą! Na scenie zabłysną soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu: Barbara Gutaj-Monowid (sopran), Marek Szymański (tenor), a całość doskonale uzupełni akompaniator-pianista, Sebastian Cieśliński. W trakcie tego wyjątkowego koncertu publiczność będzie miała okazję usłyszeć nie tylko utwory klasyczne jak np.  ”Co się dzieje, oszaleję” z operetki  ”Księżniczka Czardasza”’ ale także nieco bardziej współczesne, takie jak „Time to Say Goodbye”.

Piano Voce powstało z inicjatywy trójki artystów, dla których muzyka stała się wspólną pasją. Ich repertuar obejmuje szeroki zakres gatunków muzycznych – od muzyki religijnej, filmowej, operetkowej, operowej po musicalową. Jako aktywni artyści scen opery, operetki i Filharmonii, tworzą zgrane trio, które podbija serca słuchaczy nie tylko w Polsce, ale także w najdalszych zakątkach świata – od Ameryki Północnej i Południowej, przez większość Państw Europy, aż po daleką Azję.

Czekamy na Państwa 18 lutego z niezapomnianymi (prze)bojami na wysokich tonach.

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek pod numerem 61 10 10 400 od 12 lutego 2024 (poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 20:00 | sobota – niedziela w godzinach 12:00 – 20:00). Procedura uczestnictwa w wydarzeniach oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.palacjankowice.pl

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google