19/11/2023

Mała Scena Sezamu: spektakl „Lotta” teatru Władca Lalek

Spektakl Lotta inspirowany prozą jednej z najświetniejszych autorek książek dla dzieci – Astrid Lindgren, jest premierową propozycją w rozpoczynającym się jubileuszowym 25 sezonie teatralnym Teatru Władca Lalek. Opowiada o sprawach zasadniczych, jak miłość, przyjaźń, dobroć, o ukochanych osobach, o rodzinie. To historia 5 letniej energicznej, nieco niesfornej dziewczynki. Lotta budzi się pewnego ranka niewyspana i naburmuszona. Będąc w złym nastroju niszczy swój sweterek co „ gryzie i drapie”. Jak trudno przyznać się do zniszczonego sweterka i powiedzieć ,, przepraszam’’. Tylko miłość i zrozumienie dorosłych może sprawić, że tak zaczęty dzień nie stanie się katastrofą, ale ważnym doświadczeniem. Póki co Lotta postanawia uciec z domu…

O tym co wydarza się później i czy świat, który dorośli stwarzają maluchom jest zawsze bezpieczny, ciepły i przyjazny, dowiecie się przychodząc do naszego Teatru. Spektakl jest monodramem, w planie lalkowym zobaczymy lalki żywoplanowe i cieniowe. O nastrojową muzykę zadbał Przemysław Sysojew- Osiński, urzekającą scenografię stworzyła Agnieszka Wielewska, wyreżyserował Albert Zielonka, kreacja aktorska; Lotta, Mama, Ciocia Berg – Urszula Szydlik-Zielonka.

Spektakl dla dzieci od 5 +

data: 19.11

godzina: 12:30

miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym ul. Ogrodowa 14

cena biletu: 14 zł

Oprócz serwisu biletyna.pl ,bilety można kupować w kasach: Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 8 -15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19.

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google