07/08/2022

kino SEZAMU: „Pamiętniki Tatusia Muminka”

W odległej krainie leży Dolina Muminków, urzekające, przyprawiające o zdumienie miejsce pełne tajemnic. Spokojne wieczory sprzyjają snuciu niebywałych opowieści z przeszłości, a Tatuś Muminka ma ich całkiem sporo. On też był kiedyś małym Muminkiem i nie uwierzycie, co wtedy robił!
Latający statek, bal u króla, morskie przeprawy… Czy Tatuś Muminka spełnił marzenia i został w młodości prawdziwym łowcą przygód? Samotne wędrówki, tajemnicza Buka i podwodny świat to dopiero początek historii! Młody Tatuś Muminka zabiera nas w swoje pełne przygód dzieciństwo, odkrywa nowe, niezwykłe krainy, a po drodze spotyka wspaniałych, dobrze nam znanych przyjaciół. Czy to na pewno ten sam spokojny i poważny Tatuś Muminka?
„Pamiętniki Tatusia Muminka” to polska koprodukcja na podstawie ukochanych książek Tove Jansson. Sentymentalna gratka dla nieco starszych i coś całkowicie odmiennego dla młodych widzów, którzy mogą poznać Muminki na nowo.

data: 7.08

godzina: 15:00

miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo ul. Ogrodowa 13a

cena biletu: 14 zł

Przed seansem od godz. 13:30 zapraszamy na wspólne gry i zabawy na podwórku Sezamu przed CK Przeźmierowo.
Bilety w cenie 14 zł do kupienia na www.biletyna.pl, pół godziny przed seansem oraz w Biurze GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15;
Od 1 lipca kasy w DK w Tarnowie Podgórnym oraz CK Przeźmierowo są NIECZYNNE

Dodaj wydarzenie do swojego kalendarza!

Kalendarz Google