Technolog

Miejsce pracy: Pniewy

Nazwa firmy: AVK Polska Sp. z o. o

Opis stanowiska pracy:

Oferujemy:

  • praca w stabilnej firmie, w przyjaznej atmosferze
  • rozwój umiejętności zawodowych i prowadzenie ciekawych projektów
  • zdobywanie doświadczenia w dziedzinie zarządzania produkcją
  • praca w międzynarodowym środowisku, udział w projektach Grupy AVK
  • szkolenia i pakiet socjalny

Obowiązki:

Zadania:

  • opracowywanie technologii produkcji zasuw i hydrantów w zakresie obróbki skrawaniem, lakierowania proszkowego, emaliowania i montażu
  • nadzór i optymalizacja procesów oraz rozwiązywanie problemów technologicznych
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją technologiczną, m.in. instrukcje, BOM, karty procesu technologicznego
  • eliminacja strat i ciągle doskonalenie procesów
  • przygotowywanie danych do kalkulacji ofert

Wymagania:

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny z uwagi na codzienną współpracę z działem Tech w Danii oraz klientami za granicą
  • sprawna obsługa oprogramowania AutoCAD i MS Office
  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów
  • wiedza w zakresie obróbki skrawaniem
  • znajomość zasad LEAN
  • znajomość oprogramowania ERP w zakresie zarządzania produkcją – mile widziane
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • szeroka wiedza techniczna i pomysłowość

E-mail:rekrutacja@avkpolska.pl

Telefon: 612910000

Strona rekrutacji: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-pniewy,oferta,500075518?s=db17a893

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE, informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest AVK Polska Sp. z o.o. (dalej jako: „MY”). Jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: avkpolska@avkpolska.pl lub nr telefonu 061 29 10 000. Posługujemy się danymi na podstawie Twojej zgody, w celach związanych z komunikacją między nami a Tobą w związku z przeprowadzaną rekrutacją, przez okres niezbędny do jej zakończenia chyba, że wyraziłeś zgodę na inne rekrutacje, wówczas do czasu wycofania Twojej zgody, co jednak pozostaje bez wpływu na okres przed jej wycofaniem. Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach IT, a w razie takiej konieczności dane mogą być przekazywane uprawnionym organom państwowym. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wypływu na okres przed jej cofnięciem. Na podstawie Twoich danych nie podejmujemy automatycznych decyzji ani profilowania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z nami.