Technik utrzymania obiektu

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nazwa firmy: VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

VEOLIA INDUSTRY POLSKA SP. Z O.O. specjalizująca się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno-magazynowych poszukuje:
TECHNIKA UTRZYMANIA OBIEKTU

Obowiązki:

* Usuwanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych.
* Utrzymanie sprawności infrastruktury technicznej obiektu.
* Wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych (tj. klimatyzacja, wentylacja,
elektryka, sanitarne, HVAC).
* Obsługa codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej, drobne naprawy.

Wymagania:

* Posiadają doświadczenie w obsłudze instalacji oraz urządzeń budynkowych (mile widziana znajomość budowy).
* Wykształcenie techniczne (średnie) lub zawodowe (dziedzina elektryka, hydraulika).
* Uprawnienia SEP grupa 1.
* Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Benefity:

* Opieka medyczna (w tym stomatolog), ubezpieczenie NNW, dopłata do karty sportowej, akcjonariat pracowniczy (dofinansowywany jest przez pracodawcę), program poleceń pracowniczych, dofinansowanie do wypoczynku (również dla dziecka), wyprawka szkolna, karty pieniężne przed świętami, dodatkowy dzień wolny od pracy (14 sierpnia) Dzień Veoli.

Telefon: 667 633 780

Strona rekrutacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1dbed65364e9481db90a866a88fc1baa