Technik konserwator

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nazwa firmy: Tarnowskie Termy Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Obsługa i kontrola prawidłowego działania wszelkich urządzeń technicznych i eksploatacyjnych, wykonywanie procesów technologicznych związanych z zapewnieniem ruchu ciągłego obiektu Tarnowskie Termy

Obowiązki:

Zapewnienie właściwego stanu technicznego budynków i urządzeń będących na wyposażeniu Tarnowskich Term, szczególnie poprzez naprawy, remonty bieżące i kapitalne, zapewnienie właściwego dostępu do niezbędnych do utrzymania ruchu mediów, a w szczególności wody, ogrzewania, elektryczności itp. oraz właściwych warunków sanitarnych i technicznych.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane kierunki: elektryk, elektronik, automatyk, mechanik, posiadanie kwalifikacji zawodowych wymaganych do wykonywania pracy na powyższym stanowisku, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn i urządzeń przemysłowych, elektromechaniki, elektryki, hydrauliki, uzdatniania wody i przepisów sanitarnych.

– uprawnienia energetyczne grupa I EKSPLOATACJA

Preferowane osoby:

specjalizujące się w co najmniej jednej dziedzinie: mechanika maszyn i urządzeń, elektromechanika, elektryka, hydraulika, uzdatnianie wody i przepisy sanitarne, z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Benefity:

https://tarnowskie-termy.pl/pl/praca

E-mail:biuro@tarnowskie-termy.pl

Telefon: 61 6259 060

Strona rekrutacji: https://tarnowskie-termy.pl/pl/praca

Data publikacji ogłoszenia: 01.09.2021