Stażysta/Stażystka w dziale Finansowym

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Nazwa firmy: Remmers Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy:

Remmers Polska poszukuje studenta lub absolwenta do działu Finansów!

Oferujemy:
• Minimum 3 miesięczny płatny staż
• Benefity: karta Multisport, opieka medyczna w Lux Med., ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do
posiłków
• Elastyczny czas pracy
• Niezbędne narzędzia pracy
• Szkolenie wdrażające do pracy na danym stanowisku
• Możliwość pracy z ekspertami w swoich dziedzinach, dla których praca stanowi prawdziwą pasję
• Przyjazną atmosferę

Obowiązki:

• Numerowanie i porządkowanie dowodów księgowych
• Ewidencja dowodów księgowych w systemie
• Wsparcie w przebiegu procesów finansowych
• Współpraca z innymi osobami w dziale

Wymagania:

• Umiejętność pracy w zespole
• Bycie studentem lub absolwentem kierunków ekonomicznych i finansowych
• Bardzo dobra znajomość programu MS Office oraz Exel
• Chęć poznania specyfiki i funkcjonowania firmy w spółce międzynarodowej
• Samodzielność, zorganizowanie i zorientowanie na wykonanie powierzonych zadań
• Dyspozycyjność co najmniej kilka dni w tygodniu
• Znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Benefity:

Multisport, opieka medyczna w Lux Med, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do obiadów

E-mail:rekrutacja@remmers.pl

Telefon: 663473943

”Administratorem Twoich danych osobowych jest Remmers Polska Sp. z o.o.
z siedzibą w Tarnowie Podgórnym przy ul. Sowiej 8, adres e-mail:
rekrutacja@remmers.pl”.