Sprzątanie, Prace porządkowe, Pakowanie paczek

Miejsce pracy: Wysogotowo

Nazwa firmy: SFI SP. Z O.O.

Opis stanowiska pracy:

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która stworzyła sieć gabinetów modelowania sylwetki. Studio Figura to miejsce stworzone dla kobiet, w którym kosmetologia estetyczna łączy się ze strefą fitness oraz wellness. Posiadamy własną produkcję urządzeń, kosmetyków i suplementów. W 2021 roku dumnie obchodziliśmy 15-lecie swojej działalności.

ZAPEWNIAMY Tobie:
-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
-zawsze terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
-stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku od 8 do 16,
-przyjazną atmosferę i dobre warunki do rozwoju,
– Pakiet Ubezpieczenia Zdrowotnego,
– dostęp do zabiegów fitness, wellness oraz kosmetologii estetycznej BEZPŁATNIE

Zapraszamy do współpracy osoby charyzmatyczne i energiczne 🙂

Obowiązki:

POSZUKUJEMY do głównej siedziby naszej firmy w Wysogotowie pracownika, który zadba o:
– przygotowywanie towaru (kosmetyków, suplementów, części zamiennych) do wysyłki oraz przygotuje dokumentację dla firmy kurierskiej,
– porządek w siedzibie firmy- codzienne dbanie o czystość przestrzeni biurowej, całego terenu firmy,
– przygotowywanie sal szkoleniowych na szkolenia oraz wizyty klientów firmy

Wymagania:

– Dyspozycyjność poniedziałek-piątek 8.00-16.00
– ks. sanepid

E-mail:hr@studiofigura.com.pl

Zapraszamy do przesyłania CV prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).