Specjalista/stka w Dziale Sprzedaży

Miejsce pracy: Przeźmierowo

Nazwa firmy: HOLDSAFE GROUP sp. z o.o. sp. k.

Opis stanowiska pracy:

NEGOCJACJE I ZAKUPY I OBSŁUGA KLIENTÓW

Obowiązki:

Opis stanowiska:
• kompleksowa obsługa zamówień i kontrola ich realizacji
• telefoniczny i mailowy kontakt z bieżącymi klientami firmy
• przygotowywanie ofert
• wyszukiwanie produktów, analizowanie rynku materiałów BHP
• koordynowanie zakupów i współpraca z dostawcami
• negocjowanie cen zakupowych
• fakturowanie
• wsparcie w pracach administracyjnych
• współuczestnictwo w realizacji projektów działu sprzedaży
• praca nie ma charakteru telemarketingu / bezpośredniego pozyskiwania klientów.

Wymagania:

Poszukujemy osoby, która:
• posiada wykształcenie wyższe
• ma doświadczenie w zakupach / sprzedaży / obsłudze klienta
• posługuje się językiem angielskim w stopniu min. komunikatywnym
• zna środowisko MS Office
• cechuje się komunikatywnością i umiejętnością pracy w zespole
• ma chęć by poznawać nowe obszary, jest kreatywna i stawia na rozwój.

Benefity:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • rynkowe wynagrodzenie
  • realny wpływ na rozwój i kreowanie stanowiska pracy
  • pracę w zgranym i młodym zespole
  • benefity pracownicze
  • inicjatywy integrujące zespół
  • pyszną kawę z ekspresu.

E-mail:rekrutracja@holdsafe.pl

Wszystkim Aplikującym dziękujemy za zainteresowanie. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do HOLDSAFE GROUP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Przeźmierowie (62-081) przy ul. Kasztanowej 13 (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).